Konferencja naukowo-szkoleniowa

Konferencja naukowo-szkoleniowa

Studenckiego Koła Naukowego

,,Młoda Elektroradiologia’’

Rzeszów 18.03.2023 r.

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować Państwa o zbliżającej się XI Ogólnopolskiej, Studenckiej Konferencji Naukowej „Młoda Elektroradiologia’’. Jest to kolejna odsłona tego corocznego spotkania, które tym razem odbędzie się w formie stacjonarnej. Miejscem obrad będzie Duża Aula w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Ogólnopolska Konferencja „Młoda Elektroradiologia” skierowana jest do kadry techników, licencjatów i magistrów elektroradiologii, inżynierów, fizyków medycznych, lekarzy specjalistów w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej, jak również studentów kierunku elektroradiologia i lekarski. W ramach Konferencji odbywają się sesje naukowo-dydaktyczne, edukacyjne oraz sesje studenckie. Podczas wydarzenia uczestnicy mają okazję do podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniami z zakresu radiologii oraz do zapoznania się z przeglądem prac naukowych.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie. Prace mogą być zgłaszane w następujących kategoriach:

  1. Wystąpienie ustne – praca oryginalna,
  2. Wystąpienie ustne – praca typu opis przypadku,
  3. Plakat – praca oryginalna,
  4. Plakat– praca typu opis przypadku.

 

Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/skn.mloda.elektroradiologia  lub na stronie internetowej:

https://docs.google.com/document/d/1thotL9CNbQMrUezJzj4RDOhS6KsD5CxyubyBnjjr4jA/edit?fbclid=IwAR1ZBogqgIHoOhXMjCazggWwKN7p3VPNeGPrZMv5MKoiQ6mlb0vUC_yVeLc

W imieniu Komitetu Organizacyjnego pragniemy zapewnić, iż praktyką lat poprzednich  dołożymy wszelkich starań, aby czas tego naukowo-szkoleniowego spotkania był wypełniony treściami ważnymi dla naszego środowiska. Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na naszej stronie na Facebooku.
Zapraszamy do Rzeszowa!

 

Studenckie Koło Naukowe

,,Młoda Elektroradiologia’’