Nasz Wydział jest jednym z najlepszych miejsc w Polsce do studiowania stomatologii i nauk medycznych. Co roku nasi specjaliści kształcą setki młodych ludzi w oparciu o najwyższe światowe standardy oraz nowoczesne programy nauczania. Gwarantujemy gruntowne przygotowanie do pracy zawodowej, szerokie spektrum umiejętności praktycznych oraz wiedzę opartą na faktach. Oferowane przez nas kierunki dają wiele perspektyw zawodowych na dynamicznie rozwijającym się i specjalizującym się rynku pracy. Wyróżnia nas profesjonalna kadra wykładowców, którzy są także naukowcami, aktywnie angażującymi się w prace badawcze na rzecz rozwoju stomatologii i nauk medycznych.

Możemy pochwalić się nowoczesną infrastrukturą dydaktyczną. Studenci kierunków stomatologicznych odbywają zajęcia w ultra specjalistycznym Uniwersyteckim Centrum Stomatologicznym. Żadna uczelnia w Polsce nie ma takiego centrum! Osoby, które zdecydują się studiowanie fizjoterapii lub audiofonologii z protetyką słuchu praktyczne umiejętności zdobywają w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM – wyposażonym w nowoczesny sprzęt oraz pracownie naukowe.

Dziekan

prof. dr hab. n. med.
Dorota Olczak-Kowalczyk

ul. Stanisława Binieckiego 6, pokój nr 5.33
02-097 Warszawa
tel.: (22) 57 20 244
e-mail: dorota.olczak-kowalczyk@wum.edu.pl

prof. dr hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk
""

Historia

Kultywujemy 100-letnie tradycje nauczania stomatologii Państwowego Instytutu Dentystycznego i Akademii Stomatologicznej, których jesteśmy kontynuatorami.