Ogłoszenia/ Kursy/ Szkolenia

KIF- Bezpłatne szkolenia dla Fizjoterapeutów

Szkolenia przeznaczone dla fizjoterapeutów (również dla tegorocznych absolwentów)- warunkiem jest posiadanie prawa wykonywania zawodu

Ulotka

Jak wziąć udział w szkoleniu

Konferencja naukowo-szkoleniowa

Studenckiego Koła Naukowego

,,Młoda Elektroradiologia’’

Rzeszów 18.03.2023 r.

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować Państwa o zbliżającej się XI Ogólnopolskiej, Studenckiej Konferencji Naukowej „Młoda Elektroradiologia’’. Jest to kolejna odsłona tego corocznego spotkania, które tym razem odbędzie się w formie stacjonarnej. Miejscem obrad będzie Duża Aula w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Ogólnopolska Konferencja „Młoda Elektroradiologia” skierowana jest do kadry techników, licencjatów i magistrów elektroradiologii, inżynierów, fizyków medycznych, lekarzy specjalistów w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej, jak również studentów kierunku elektroradiologia i lekarski. W ramach Konferencji odbywają się sesje naukowo-dydaktyczne, edukacyjne oraz sesje studenckie. Podczas wydarzenia uczestnicy mają okazję do podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniami z zakresu radiologii oraz do zapoznania się z przeglądem prac naukowych.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie. Prace mogą być zgłaszane       w następujących kategoriach:

1. Wystąpienie ustne – praca oryginalna,
  2. Wystąpienie ustne – praca typu opis przypadku,
  3. Plakat – praca oryginalna,
  4. Plakat– praca typu opis przypadku.

Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/skn.mloda.elektroradiologia  lub na stronie internetowej:

W imieniu Komitetu Organizacyjnego pragniemy zapewnić, iż praktyką lat poprzednich  dołożymy wszelkich starań, aby czas tego naukowo-szkoleniowego spotkania był wypełniony treściami ważnymi dla naszego środowiska. Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na naszej stronie na Facebooku.
Zapraszamy do Rzeszowa!

Studenckie Koło Naukowe

,,Młoda Elektroradiologia’’

Konferencja Zachód-Wschód 2023

Konferencja Zachód-Wschód 2023 odbędzie się 19 maja 2023 roku.

Prosimy o zgłaszanie streszczeń na adres mailowy:  zachodwschod2023@wum.edu.pl

Zgłaszanie streszczeń

• Termin nadsyłania streszczeń PRZEDŁUŻONY: 26.02.2023
  • Prace zgłoszone po tym terminie nie będą akceptowane.
  • Termin powiadomienia o przyjęciu lub odrzuceniu pracy: 17.03.2023
  • Streszczenia można zgłaszać wyłącznie mailowo na adres: zachodwschod2023@wum.edu.pl
  • Streszczenie musi być przygotowane w języku polskim.
  • Streszczenie nie może być uprzednio opublikowane ani prezentowane.
  • Autor wskazuje formę prezentacji streszczenia (plakat lub prezentacja ustna), ostateczna forma prezentacji zostanie potwierdzona po decyzji recenzentów o kwalifikacji danego streszczenia.
  • Streszczenie musi zawierać:
    1. Tytuł
    2. Imiona i nazwiska wszystkich autorów
    3. Imię i nazwisko osoby prezentującej
    4. Formę prezentacji
    5. Afiliacja Autora/Współautora/Współautorów – proszę podać pełną oficjalną nazwę instytucji, z której pochodzi Autor i każdy ze Współautorów, miejscowość, kraj
    6. Treść streszczenia, która powinna obejmować podstawowe dane dotyczące badania: cel, metodykę, wyniki i wnioski (nie więcej niż 250 słów)
    7. Słowa kluczowe (maksymalnie 5 słów)
  • Każde zgłoszone streszczenie będzie oceniane przez Komitet Naukowy.
  • Zgłoszenie streszczenia jest równoznaczne z uzyskaniem zgody wszystkich współautorów
  • Osoba wysyłająca streszczenia zostaje automatycznie wprowadzona jako osoba do korespondencji