WUM w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2026

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że kierunek Elektroradiologia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zajął pierwsze miejsce w Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2026, uzyskując najwyższą ocenę spośród wszystkich uczelni uwzględnionych w tej kategorii. Osiągnięte wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia i efektem zaangażowania całego Wydziału.

Gala XXVII Rankingu Szkół Wyższych i Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2026 odbyła się 23 czerwca w sali odczytowej Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi. Jej gościem honorowym był Marcin Kulasek, minister nauki i szkolnictwa wyższego, a dyplomy wręczał prof. Michał Kleiber, przewodniczący Kapituły rankingu. W generalnej klasyfikacji WUM utrzymał 4 pozycję wśród uczelni medycznych, a wśród wszystkich uczelni akademickich był na miejscu 18.