Zgodnie z Komunikatem Prof. Marka Kucha - Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia, informujemy że termin zgłoszeń studentów WUM do etapu "0" szczepień przeciw COVID-19 został przedłużony do 14 stycznia 2021 r.
Studenci, którzy chcą przystąpić do szczepień i nie złożyli do tej pory oświadczenia, proszeni są o kierowanie zgłoszeń do 14 stycznia do godz.: 10.00 pocztą elektroniczną na adres mailowy:
I, II, III rok kierunek lekarsko-dentystyczny: barbara.klos@wum.edu.pl
IV, V rok kierunek lekarsko-dentystyczny: joanna.lasota@wum.edu.pl
I, II, III rok kierunek higiena stomatologiczna i techniki dentystyczne: magdalena.bala@wum.edu.pl
I, II, III, IV, V rok English Dentistry Division: justyna.kraska@wum.edu.pl