Absolwenci 2020/2021

W tym roku nagroda INTER trafia do rąk Pani Klaudii Madoń, która uzyskała imponującą średnią 4,69 w roku akademickim 2020/2021. Zakończenie studiów to niezwykle ważny i wyczekiwany moment dla każdego studenta. Chcąc towarzyszyć absolwentom na początku nowej drogi zawodowej, Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. co roku przyznaję nagrodę na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wyróżniając absolwenta ze szczególnymi osiągnięciami.

INTER serdecznie gratuluje laureatce, a wszystkim absolwentom życzy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Kim jesteśmy?

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska posiada prawie 30-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach zawodowych dla branży medycznej. We współpracy z samorządami zawodowymi oraz towarzystwami naukowymi tworzymy pakiety ubezpieczeń zapewniające kompleksową ochronę zawodów medycznych. Misją INTER jest dbanie o bezpieczeństwo finansowe Klientów poprzez wspieranie ich, na każdym etapie kariery zawodowej, innowacyjnymi rozwiązaniami.

Współpraca INTER z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym sięga roku 2015, kiedy to podpisaliśmy umowę ramową, w ramach której nie tylko wspieramy najlepszych absolwentów WUM, ale prowadzimy działania edukacyjne z zakresu prawa medycznego i ubezpieczeń organizując wykłady i konferencje.

Więcej informacji o nas można znaleźć na www.interpolska.pl