Informacja dla Studentów - "Legia Akademicka"

Prośba o zapoznanie się z propozycją Ministra Edukacji i Nauki, dotyczącą podjęcia współpracy w ramach projektu „Legia Akademicka”. Projekt jest skierowany do studentów, którzy chcą odbyć szkolenie wojskowe, uzyskać stopień wojskowy i myślą o przyszłej służbie zawodowej. Program „Legii Akademickiej” mogą realizować wybrane uczelnie wyższe, które złożą formularz zgłoszeniowy do dnia 20 listopada 2021r. Docelowo planuje się zlecenie realizacji zadania w ramach projektu około 50 uczelniom. Głównym kryterium wyboru uczelni do realizacji projektu będzie liczba studentów, którzy zadeklarowali chęć odbycia szkoleń.

W załączeniu przesyłam materiały informacyjne na temat „Legii Akademickiej” oraz Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu znajdą Państwo również na stronie podmiotowej Ministra Edukacji i Nauki oraz pod linkiem:  https://1drv.ms/f/s!Ag4-gTA92X_eiAefZ6M1njGIBheY

Karty zgłoszeniowe proszę przesyłać na adres: stomatologia@wum.edu.pl  do dnia 19.11.2021 do godz. 11:00