Konkurs dla studentów 4 i 5 roku kierunku lekarsko–dentystycznego „Stern Weber Polska studentom stomatologii”

Informacja o konkursie

Stern Weber Polska studentom stomatologii”

Firma Stern Weber, członek Rady Interesariuszy Zewnętrznych powołanej przy Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym we współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym (Wydział Lekarsko-Stomatologiczny) ogłasza Konkurs dla  studentów 4 i 5 roku kierunku lekarsko – dentystycznego. Konkurs w swoim założeniu będzie cykliczny i organizowany każdego roku. Studenci mogą brać udział w konkursie indywidualnie lub w 2-4 osobowych zespołach. Celem konkursu jest przygotowania projektu związanego z aktualną problematyką opieki stomatologicznej.

Corocznie temat konkursu będzie aktualizowany, co da możliwość wykazania się studentom w różnych obszarach związanych z ich przyszłą pracą zawodową.

Tegoroczna edycja konkursu dotyczyć będzie organizacji pracy w placówkach stomatologicznych w okresie pandemii COVID- 19. W pierwszej planowanej edycji konkursu, licząc na zaangażowanie i inwencję studentów, pozostawiamy im szeroki zakres możliwości realizacji powierzonego zadania. Stąd sposób realizacji projektu jest dowolny. Może przyjąć formę przygotowanego eseju, wykładu, prezentacji multimedialnej, nakręconego filmu, badania ankietowego lub innej pracy badawczej. Komisja konkursowa podczas oceny zwracać będzie uwagę na innowacyjność podejścia do tematu, zgodność merytoryczną oraz jak najszersze spojrzenie na dany wątek.

Konkurs trwa od 15 grudnia 2021 roku do 1 kwietnia 2022 roku. Udział w konkursie należy potwierdzić do 14 stycznia 2022 roku poprzez przekazanie do Dziekanatu specjalnie wypełnionego Formularza. W okresie od 21 marca 2022 roku do 1 kwietnia 2022 roku Uczestnicy zobowiązani są do dostarczenia Prac Konkursowych w wersji elektronicznej do dziekanatu Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego (na nośniku elektronicznym - tj. pendrive lub płyta CD).

Komisja Konkursowa powołana do tegorocznej edycji konkursu w terminie do dnia 15 kwietnia 2022 roku wyłoni spośród autorów przesłanych Prac Konkursowych laureatów 3 nagród: I, II i III stopnia. Nagrodą w konkursie jest stypendium pieniężne wypłacane co miesiąc w okresie maj 2022 - październik 2022. Przewiduje się również ewentualne wyróżnienie dodatkowych prac i uhonorowanie ich nagrodami rzeczowymi lub  refundacją szkoleń.

1.miejsce: łączna nagroda to 9.000,00 PLN (słownie: dziewięć tysięcy złotych) netto, wypłacane w 6 proporcjonalnych ratach comiesięcznego stypendium w 2022 r. w okresie maj - październik,

2. miejsce: łączna nagroda to 6.000,00 PLN (słownie: sześć tysięcy złotych) netto, wypłacane w 6 proporcjonalnych ratach comiesięcznego stypendium w 2022 r. w okresie maj - październik,

3.miejsce: łączna nagroda to 3.000,00 PLN (słownie: trzy tysiące złotych) netto, wypłacane w 6 proporcjonalnych ratach comiesięcznego stypendium w 2022 r. w okresie maj - październik.

W przypadku prac zespołowych, wartość nagrody zostanie podzielona proporcjonalnie do liczby autorów projektu. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie dziekanatu Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego oraz w kanałach komunikacji Stern Weber Polska. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz jego regulamin i formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić do 14 stycznia 2022 roku, znajdą Państwo na stronie: https://wld.wum.edu.pl/

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  (PDF)  Formularz (WORD)