Aktualności - Archiwum 2021

15.12.2021
Firma Stern Weber, członek Rady Interesariuszy Zewnętrznych powołanej przy Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym we współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym (Wydział Lekarsko-Stomatologiczny) ogłasza Konkurs dla  studentów 4 i 5 roku kierunku lekarsko – dentystycznego.
17.11.2021
Prośba o zapoznanie się z propozycją Ministra Edukacji i Nauki, dotyczącą podjęcia współpracy w ramach projektu „Legia Akademicka”.
26.10.2021
Prof. dr hab. n med. Agnieszka Mielczarek – Prodziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego została uhonorowana Statuetką św. Apolonii – patronki lekarzy dentystów.
07.10.2021
Students of Medical University of Warsaw who would like to get an additional, third dose of anti-COVID-19 vaccine to the vaccination point in WUM Medical Center on 5 Jan Nielubowicz St.